11.05.201916:05

2019. aasta Tallinna meistrivõistluste pikk hooaeg sai 11. mail lõpu Audentese Spordihoones. Tiitlid kaitsesid nii Lotus Timber/Neemeco meeskond kui ka Sparta naiskond






Tulemused:

Mehed:        
         
III.-IV KOHT Punktid:
12:00 Liider/Rae Vald 3:0 Dream Team (24,22,19)
FINAAL Punktid:
14:00 LotusTimber/Neemeco 3:1 TalTech/Kiili (23,20,-19,22)
         
Naised:    
III.-IV KOHT Punktid:
12:00 VK Kramp N1 1:3 SK Tats (15,-24.19,22)
 FINAAL       Punktid:
14:00 Sparta 3:2 Gerardo´s Toys/Neemeco (14,23,-14,-17,11)
         

Võistkonnad mängisid koosseisus:
Naised:
1) Sparta 
Pildid / - - - 2019 Tal MV 1.koht Sparta

Kristiina Tõkke, Mari Peeters, Anett Karjamaa, Annika Loper, Kristel Siht, Piret Priimägi, Tatjana Latõševa,
Erle Laak-Sepp, Regina Rähmonen, Hegi Mark, Janet Lõbus, Helen Kalju. Treener: Keiu Silm
2)Gerardos Toy´s / Neemeco
Pildid / - - - 2019 Tal MV 2. koht Gerardos toys Neemeco
1. Kädi Böckler, 2. Anna-Liisa Peetmaa, 3. Lidia Lellsaar, 4. Triin Taliga, 5. Keiu Kasch, 6. Kristiina Pullerits,
7. Marta Nelis, 8. Kerli Onno, 9. Annika Loomus, 10. Liina Luhar, 11. Gertrud Alatare, 12. Karolin Tooming,
Treener: Aleksei Povjakel
3)SK Tats
Pildid / - - - 2019 Tal MV 3.koht SK Tats

Maria Säästla, Johanna Maar, Äli Leontjev, Mairit Pajumägi, Mailis Pajumägi, Brittany Tool,
Triinu Lamp, Hanna Liisa Hanga, Regina Johanson, Kaili Laanemets, Treener Marit Laidroo
4) VK Kramp N1
Pildid / - - - 2019 Tal MV 4. koht VK Kramp N1

Annemar Neiland, Ingrit Lang, Annely Monroc, Hanna Loore Õunpuu, Mirje Roasto, Piret Tamm,
Greete Kirik, Britt Mäekuusk, Gerli Pristavka, Egle Pesti


Mehed:
1) Lotus Timber / Neemece
Pildid / - - - 2019 Tal MV 1.koht Lotus Timber Neemeco
Rudolf Penu, Karl Aunin, Raul Liinev, Mikk Lellsaar, Kaarel Tammaru ,Mart Targem, Egert Roodi.
Siim Rõõmussaar, Grigori Sorgin, Marko Välinurm, Jalo Villem, Oscar Leemets, Erki Tammenurm, 
Treener Neeme Kuuskmaa, Treener Kuldar Männilaan

2)TalTech / Kiili
Pildid / - - - 2019 Tal MV 2.koht TalTech kiili
Remo Torn, Karmo Saviauk, Taavi Kallas, Markus Lepmets, Raido Seppam, Sander Kulp, Martin Thalfeldt,
Henry Oro, Erik Mäekivi, Marek Sahtel, Ahto Tuuling, Andres Kärner, 
3) Liider Rae Vald
Pildid / - - - Tal MV 2019 3.koht Liider

1. Rauno Riiner - ESINDAJA, 2. Kristjan Lepist, 3. Martin Ant, 4. Karlis Klaar, 5. Jaanus Kulle,
6. Andres Leismann, 7. Kaspar Maila, 8. Kert Pedosk, 9. Andres Savik, 10. Martin Sisas,
11. Kristjan Haavik, 12. Risto Laan, 13. Kaarel Kais – TREENER
4)Dream Team
Pildid / - - - 2019 Tal MV 4.koht Dream Team
Maksim Kushta, Maksim Petrov, Maksim Butšenkov, Kristjan Kallaste, Edgar Tron, Evgeny Zharankov,
Dmitri Vinogradov, Aleksei Andrianov, Nikolai Lillo, Dmiri Ussov, Grigori Sorgin, Jakov Motsenov.

Suurimad tänud kõikidele osalejatele ja suur kummardus Tallinna linnale, kohtumiseni järgmisel aastal.

Tallinna MV korraldustoimkond

Kommenteeri uudist

2019. aasta Tallinna meistrid on Lotus Timber/Neemeco ja Sparta