Naiste Liigade veebruarikuu parimaks mängijaks nimetati TTÜ/Tradehouse`i liider Kristel Moor, kes oli aasta teisel kuul Balti ühisliiga resultatiivseim ja efektiivseim mängija. 

Veebruarikuu parim mängija kogus kuues Balti liiga mängus 112 punkti, mis oli parim resultaat. Alytause naiskonna Viktoryia Yemialyanchyk järgnes 87 punktiga. Liiga parim oli ka Moori efektiivsusnäitaja +65, edestades selles kategoorias Polina Liutikovat (Kohila VK/E-Service, +52) ja Heleene Hollast (TTÜ/Tradehouse, +49). 11 ässpallingut löönud ja 13 blokipunkti kogunud Moor oli nimetatud tulemustega vastavalt Balti liiga kuues servija ja kolmas blokeerija. Rünnakul näitas eestlanna 37-protsendilist efektiivsust. 

Kuuest veebruaris peetud Balti liiga mängust võitis TTÜ pooled, millest üks tuli veerandfinaalseeria avamängus Tallinna Ülikooli vastu. Lisaks võideti mõlemad Meistriliiga vastasseisud, kui Famila/Võru Võrkpalliklubi vastu võeti 3:0 ja Audentese SG/ Noortekoondise üle 3:1 võit. Moor panustas nendes kohtumistes TTÜ edusse vastavalt 12 (+8) ja 5 (+5) punkti.   

Oktoobris valiti parimaks mängijaks TTÜ/Tradehouse`i nurgaründaja Hanna Pajula, novembris Tartu Ülikool/Eedeni sidemängija Liis Noormets, detsembris TTÜ/Tradehouse`i temporündaja Heleene Hollas ja jaanuaris Tallinna Ülikooli libero Kristi Nõlvak. Kuu parimale mängijale paneb auhinna välja 4Teams


4teams

Kommenteeri uudist

4Teams veebruarikuu parim naismängija on Kristel Moor