02.08.201912:25

Teisipäeval lõppenud Coolbet Suvevolle üheksas hooaeg tõi kaheksa etapi jooksul Eesti erinevates paikades rannaliivale enam kui tuhat võrkpallisõpra.  

Kõige populaarsemateks mängupaikadeks osutusid Pirita 161, Võru 85, Viljandi 78 ja Taebla 75 osalejaga. 

Nii naiste kui ka meeste esikolmiku selgitamisel oli konkurents väga tihe. Naiste üldvõidu saavutas Jõhvis mänginud Tiia Klaas, kes võitis kaheksast etapist viis. Klaasi kaheksa etapi kogusaldoks kujunes 104 punkti, mida oli nelja võrra enam kui Kloogarannas mänginud Sigrid Erritil. Kuressaares osalenud Cristin Lepp ja Jõhvis mänginud Külli Stroo kogusid võrdselt 98 punkti. Seega said kolmanda koha määramisel otsustavaks esikohad, mida oli Lepal ühe võrra enam. Stroo lõpetas seega suve neljanda kohaga. 

Meeste seas startis suurepäraselt Karmo Aros Rakverest, kes võitis esimesed kuus etappi. Kuigi seitsmendal tuli piirduda "ainult" teise kohaga, siis viimasel etapil saavutas Aros taaskord esikoha. Kogutud 110 punkti tõid talle Coolbet Suvevolle üldvõidu. Üldarvestuses oli 106 punktiga teine Janek Pisartšik Tõrvast. Kolmandat kohta jäid 104 punktiga jagama Rainer Kulp Põltsmaalt ja Meelis Nukki Taeblast, kes kogusid ühepalju etapivõite, teisi ja kolmandaid kohti. Võitjatega võetakse ühendust, kuidas enda võidukarikas kätte saada. 

Kõikide mängijate vahel, kes osalesid vähemalt kuuel etapil (neid oli 387), loositi välja reis kahele Budapesti, naiste EM-finaalturniirile. Võit sisaldab lennupileteid kahele Tallinnast Budapesti ja tagasi koos pagasiga, ööbimist kahele neljatärnihotellis Lazslo Papp spordihoone läheduses koos hommikusöökidega ning mängupileteid. Reis toimub 22.-29. augustil. Võitjaks osutus Madis-Arno Küüsvek Käärikult, kes osales kõikidel etappidel. Palju õnne, võitjaga võetakse ühendust! 

Kommenteeri uudist

Coolbet Suvevolle tõi rannaliivale taaskord üle 1000 võrkpallisõbra