01.11.201812:50
Audentes SG/NK (Foto: Harles Kiveste)

Algaval nädalavahetusel toimub meeste esiliigas 12 vastasseisu, kui kahel korral käivad väljakul kõik 12 võistkonda. 

Laupäeval võõrustab eelmise hooaja finalist ja turniiritabelis teisel kohal paiknev BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Tallinna Spordikooli, kes kahe mängu järel püsib punktita. Tiitlikaitsja Eesti Maaülikooli Spordiklubi (turniiritabeli 7.) võtab koduväljakul vastu esikohta hoidva Tallinna Ülikooli, tabeli kolmas LotusTimber/Neemeco SK IMsport/Järvamaa ja TalTech/Kiili Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi. Saaremaa mängib koduväljakul Võru Võrkpalliklubi/Werroga ja Liider/Rae vald Audentese SG/Noortekoondisega. 

Pühapäeval sõidab Eesti Maaülikooli Spordiklubi Kuressaarde, kohtudes kodupubliku lemmiku Saaremaaga. IMsport/Järvamaa püüab koduseinte toetusel punktilisa Võru Võrkpalliklubi/Werro ja Audentese SG/Noortekoondis Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi vastu. Tallinna Spordikool mängib kodusaalis LotusTimber/Neemeco SK-ga, TalTech/Kiili Tallinna Ülikooliga ja Liider/Rae vald BMF/Rakvere Võrkpalliklubiga. 

Kahe vooru järel on maksimaalsed kuus punkti kirjas Tallinna Ülikoolil, BMF/Rakvere Võrkpalliklubil, LotusTimber/Neemeco SK-l, Võru VK/Werrol ja Saaremaal. Eesti Maaülikooli Spordiklubi ja TalTech/Kiili järgnevad kolme punktiga. 

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.

 

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
3.november 2018 kell 13:00 Rakvere Rahu hall BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Tallinna Spordikool  
3.november 2018 kell 13:00 Eesti Maaülikooli spordihoone Eesti Maaülikooli Spordiklubi Tallinna Ülikool  
3.november 2018 kell 13:00 Kohila Spordikompleks LotusTimber/Neemeco SK IMsport/Järvamaa  
3.november 2018 kell 13:00 Kiili Spordihall TalTech/Kiili Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi  
3.november 2018 kell 13:00 Kuressaare Gümnaasium Saaremaa Võru Võrkpalliklubi/ Werro  
3.november 2018 kell 15:15 Peetri Lasteaed-Põhikool Liider/Rae vald Audentese SG/Noortekoondis  
4.november 2018 kell 12:00 Väätsa Tervisekompleks IMsport/Järvamaa Võru Võrkpalliklubi/ Werro  
4.november 2018 kell 12:00 Audentese Spordikeskus Audentese SG/Noortekoondis Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi  
4.november 2018 kell 13:00 Sõle Spordikeskus Tallinna Spordikool LotusTimber/Neemeco SK  
4.november 2018 kell 13:00 Kiili Spordihall TalTech/Kiili Tallinna Ülikool  
4.november 2018 kell 13:00 Jüri Liider/Rae vald BMF/Rakvere Võrkpalliklubi  
4.november 2018 kell 13:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa Eesti Maaülikooli Spordiklubi  

Kommenteeri uudist

Meeste esiliigas kohtuvad tiitlikaitsja ja turniiritabeli liider