06.12.201812:15
Bigbank Tartu peatreener Andrei Ojamets. Foto: Riina Vals

Sel nädalal saavad selgeks meeste Eesti karikavõistluste finalistid, kui kordusmängud peavad Pärnu Võrkpalliklubi ja Bigbank Tartu ning Saaremaa Võrkpalliklubi ja Selver Tallinn.

Reedel kell 19.00 lähevad Kuressaare spordihoones teistkordselt vastamisi tiitlikaitsja Saaremaa VK ja Selver Tallinn. Avamängus võttis Saaremaa meeskond 3:0 võidu.

Selveri meeskond pidas vahepeal ühe kohtumise Credit24 Meistriliigas, kui sai Rakvere Võrkpalliklubilt 2:3 kaotuse. Saaremaa pidas kahe poolfinaali vahel eurosarjakohtumise Prantsusmaal Poitiers´i Stade Poitevini vastu ning sai 0:3 kaotuse.

Teises paaris toimub otsustav kohtumine Pärnu VK ja Bigbank Tartu vahel pühapäeval kell 16.00 Pärnu spordihallis. Selle paari avamängus suutis 3:0 võidu võtta Pärnu meeskond.

Pärnu on vahepeal pidanud eurosarjamängu Itaalia klubga Monza Vero Volley ja sai 0:3 kaotuse. Bigbankil pole pärast karikamatši mänge olnud.

Vaata ajakava ja tulemusi!

Mõlemad poolfinaalid on otsepildis nähtavad Postimehe vahendusel.

Mängitakse kodus-võõrsil süsteemis kuni finaalini. Edasi pääseb kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on 1 võit ja 1 kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Karikafinaalid (meestele ja naistele) toimuvad 22. detsembril. Finaalide toimumispaik selgub pärast poolfinaale ja 2018. aasta karikafinaalid toimuvad selle meeskonna kodusaalis, kes lõpetas kahest finalistist 2017/2018 hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal.

Kommenteeri uudist

Meeste karikavõistlustel selguvad finalistid