15.04.201820:05
Peetri Võrkpalliklubi (Foto: Harles Kiveste)

Põhiturniiri esimese Kuressaare ja teise Peetri Võrkpalliklubi vaheline naiste esiliiga finaalseeria algas oodatult põnevalt, kui võitja selgitamsieks läks vaja maksimaalset viit geimi.

Kahe võiduni peetava finaalseeria avakohtumises võitis koduväljakueelist nautinud Kuressaare esimese geimi 25:23, kuid kaotas teise 21:25 tulemusega. Kolmandas geimis olid taaskord paremad võõrustajad, asudes 25:18 ülekaaluga mängu 2:1 juhtima. Neljas geim lõppes Peetri 25:18 ja viies samuti külaliste 18:16 paremusega, mis tähendas koduvõistkonnale valusat 2:3 (23, -21, 18, -18, -16) kaotust.

"Palling oli mõlema võistkonna poolt väga tugev, see halvas mõlema naiskonna rünnaku mitmekülgsust," võttis mängu kokku Kuressaare treener Raili Sepp.

Finaalseeria Kuressaare ja Peetri Võrkpalliklubi ning pronksmedaliseeria Ülenurme ja Sparta vahel peetakse kahe võiduni. Finaalseeria korduskohtumine toimub 22. aprillil Peetri koduväljakul ja vajadusel kolmas mäng Kuressaares. Pronksiseeria algab 20. aprillil Tõrvandis.

Naiste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN.

Finaalseeria esimese mängu tulemus:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
15.aprill 2018 kell 14:00 Kuressaare Spordikeskus Kuressaare Peetri VK 2:3 (23, -21, 18, -18, -16)