Naiste esiliigas on jõutud veerandfinaalideni

Naiste esiliiga põhiturniiri viimases kohtumises oli edukas Pärnu Spordikool, tagades võiduga Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK üle esikoha. Ühtlasi said selgeks veerandfinaalide koosseisud.

Kodusaalis mänginud Pärnu Spordikool loovutas eilses vastasseisus ühe geimi, kuid ülejäänud kolmes geimis oldi Dorpat/Tartu vald/Katoliku SKst paremad ja saavutati 3:1 (25:21, 25:16, 23:25, 25:21) võit. Pärnu oli edukas ka esimeses omavahelises mängus, teenides võõrsil 3:2 võidu.

Põhiturniiri parim Pärnu läheb kahemängulises (kodus ja võõrsil) veerandfinaalseerias vastamisi põhiturniiri kaheksanda Tallinna Spordikooliga. Saaremaa (põhiturniiri 2.) kohtub veerandfinaalis Kastre Vallaga (7.), Peetri Võrkpalliklubi (3.) Dorpat/Tartu vald/Katoliku SKga (6.) ja Sparta (4.) Gerardo’s Toys/Neemecoga (5.).