04.08.201920:45
  Kusti Nõlvak Kuala Edmontoni MK-etapil. Foto: fivb

  Eesti ainus professionaalne rannavõrkpallipaar Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar pääses esmakordselt osalema rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustele. EM peetakse 5.-11. augustil Venemaa pealinnas Moskvas.

  Nii naiste kui meeste arvestuses osaleb 32 paari, kes tagasid pääsu EM-ile maailma edetabeli põhjal. Eesti paar kuulub G-alagruppi, kus meie vastasteks on Poola paar Piotr Kantor ja Bartosz Losiak, tšehhid Ondrej Perusic ja David Schweiner ning austerlased Martin Ermacora ja Moritz Pristauz. Alagrupiturniir algab 6. augustil. Vaata ajakava SIIT.

  "Moskvasse lähme saama esimese EM-i kogemust. Eesmärgid on samad, mis igal teisel turniiril – avastada uusi nüansse oma mängus, teha parandusi ja areneda seeläbi edasi nii individuaalselt kui meeskondlikult. Sellisele turniirile pääsemine on juba iseenesest suurepärane saavutus ja tähendab meile palju," kommenteeris Kusti Nõlvak.

  "Füüsiline vorm on meil stabiilne ja kehad terved ning mänguvalmis," lisas Nõlvak. Eesti seni parim tulemus EM-ilt pärineb aastast 2007, mil Kristjan Kais ja Rivo Vesik tulid Hispaanias Valencias toimunud võistlusel neljandaks. Turniiri tulemusi näeb SIIT.

  Kommenteeri uudist

  Nõlvak ja Tiisaar osalevad esmakordselt rannavolle Euroopa meistrivõistlustel