09.08.201912:00

  17. augustil toimub Tallinnas asuval Metro Capital Arenal rannavõrkpalliturniir, millest on oodatud osa võtma noored vanuses 15-18. Mängitakse kolm kolme vastu. 

   

   

  Turniiri juhend:

  1. Eesmärk ja ülesanne

  Võistlused viiakse läbi selgitamaks 2019. aasta Street Fame Cup rannavolle turniiri karikavõitjad. Eesmärk on rannavõrkpalli edendamine noorte hulgas ning sotsiaalsete oskuste arendamine läbi spordi.

   

  2. Võistluste läbiviimise aeg ja koht

  Võistlused viiakse läbi 17. augustil Tallinnas, Metro Capital Arena. Võistluste algus kell 10. Kohale palutakse tulla varem. 

   

  3. Registreerimine

  Registreerimine võistlusteks toimub eelregistreerimise teel (mängijate nimed, sünniaastad ja võistkonna nimi) mono@tallinn.lv

  Tähtajaks on 15. august. Võistlustest osavõtt on osavõtumaksuta. Kõik võistkonnad peavad oma kohalolekust teatama võistluste peakohtunikule hiljemalt kella 9.30-ks. Vabade kohtade olemasolul saab turniirile registreeruda peakohtuniku otsuse alusel ka võistluspaigas. Isikut tõendav dokument peab kaasas olema.

   

  4. Osavõtjad

  Noored vanuses 15-18. Lubatud on litsentsiga mängijad, kuid keelatud on osalemine litsentsiga mängijatel, kes mängivad Eesti rannavõrkpalli tiitlivõistlustel kuue parema hulgas.

   

  5. Võistlusvorm

  Võistkonnakaaslastel on soovituslikult ühtne (sama värv) võistlusvorm.

   

  6. Võistluste süsteem ja autasustamine

  Võistkonnas on kolm mängijat, poisid ja tüdrukud eraldi. Lõplik mänguformaat selgub pärast võistkondade registreerimist. Võrgu kõrgused: poisid 2.43, tüdrukud 2.24. Võistluse võitja saab nimetuse Street Fame Cupi karikavõitja ning esikolmikut autasustatakse karika (esimene koht), medalite ja auhindadega.

   

  7. Kohtunikud

  Iga osalev võistkond peab vajadusel täitma kohtuniku ülesandeid, mängu kohtuniku määrab võistluste korraldaja. Finaalmängudeks tagab kohtuniku korraldaja. 

   

  8. Võistluse korraldamine

  Võistluste läbiviimise eest vastutab Tallinna Spordi- ja noorsooamet. Kulutused, mis on seotud võistleja võistlustele sõidu ja toitlustusega, kannavad võistlejad ise või võistlejaid lähetavad organisatsioonid. Käesoleva juhendiga mitte reguleeritud küsimuste korral palutakse võtta ühendust peakorraldajatega.

  Anna-Liisa Sutt (eestikeelne kontakt)

  tel 53 54 23 11

  Anna-Liisa.Sutt@tallinn.lv

   

  Aleksei Jefimov (venekeelne kontakt)

  Tel 53 42 5877

  Aleksei.Jefimov@tallinn.lv

   

  Kommenteeri uudist

  Noorte rannavõrkpalliturniiril mängitakse kolm kolme vastu