02.05.201911:05
Istevõrkpall. Foto: Gertrud Alatare

16. mail toimub Tallinnas Audentese spordihoones istevõrkpalli koolitus, mille eesmärgiks on istevõrkpalli kandepinda laiendada ja tutvustada põnevat ala rohkematele inimestele. Koolitus on osa rahvusvahelisest istevõrkpalli arendamise projektist, milles Eesti Võrkpalli Liit osaleb.

16. mail kell 12.00 algav istevõrkpalli tutvustav koolitus/infopäev on mõeldud õpetajatele, treeneritele ja kõigile, kellele ala huvi pakub. Koolitus on tasuta ja avatud kõigile huvilistele, koolituse eest on võimalik saada ka koolitustunnistus. Loengut viib läbi Eesti Invaspordi Liidu juhatuse liige, istevõrkpalli eestvedaja ning pikaaegne mängija Ivar Liiv, kaasa aitavad istevõrkpalli Invictus Team´i kuuluvad Eesti kaitseväe veteranid. Koolituse eesmärk on muuta arvamust, et tegemist on vaid invaspordiga. Istevõrkpall on tehniline ala ning sobib kõigile – nii lastele kui täiskasvanutele, nii algajatele kui juba kogenud võrkpalliharrastajatele.

Koos koolitusega toimub meelelahutusprogrammiga noorteturniir 14-18-aastastele huvilistele, mida koolituse raames vaadata saab. Eesmärgiks on integreerida erivajadustega noori sportivate noorte seltskonda.

Koolituse kava:

11.45 Kogunemine Audentese Spordihoone suures pallisaalis

12:00 Istevõrkpalli noorteturniiri vaatamine

12:30- 13:30 Loeng klassiruumis

13.30-13.45 Paus

13.45-14.45 Harjutuste tutvustamine ning arutelu

Registreerida saab siin: https://forms.gle/udYvTyZXVL8CJGe29

Rohkem infot istevõrkpalli projekti kohta leiab siit: https://www.sit2play.eu/project/

Lisainfo:

Laura Rogenbaum

E-mail: laura@volley.ee

Tel: 523 1971

Kommenteeri uudist

Õpetaja, treener, huviline - osale istevõrkpalli koolitusel ja aita põnev ala uuele tasemele