20.02.202014:05

  Eesti Võrkpalli Liidu koolikülastused jätkusid 18. veebruaril, kui Pärnu VK tippmängijad Taavet Leppik ja Silver Maar koos treener Toomas Jasminiga külastasid Vändra gümnaasiumit.

  EVF tõi koolidele omalt poolt kingituseks võrkpalle, millele Leppik, Maar ja Jasmin autogramme jagasid ning tublimad võrkpallilapsed said kingituseks ka Pärnu VK kalendreid ja mängusärgi.

  Vändra gümnaasiumi saali oli kogunenud umbes 150 last, kellele Jasmin viis läbi meeleoluka treeningtunni. "Kõik tegid suure innuga kaasa ja torkas silma ka laste hea tehniline tase," sõnas treener Jasmin. Platsile tuldi ka teksapükstes, sest tahe uusi pallinippe õppida oli suur.

  Lastega koos väljakul hullanud Leppik ja Maar kiitsid samuti kohalike nakkavat entusiasmi ning tahet värskeid võrkpalliteadmisi ammutada. "Lust on nii motiveeritud õpilastele võrkpalli õpetada," ütlesid Eesti võrkpallikoondise kandidaadid nagu ühest suust.

  Tippvõrkpallurite külaskäiguga oli kuhjaga rahul ka Vändra gümnaasiumi huvijuht Eike Meresmaa: "Uhke tunne, et sellisel tasemel võrkpallurid meie kooli külastasid," ei varjanud isegi vabal ajal võrkpalliga tegelev huvijuht oma positiivseid tundeid. "Ja oli tõesti näha, et meie kehalise kasvatuse õpetajad on lastega võrkpalli alal head tööd teinud."

  Vändras toimuvad ka koolijärgsel ajal huvitegevuse raames võrkpallitreeningud, mis on eriti populaarsed vanemate klasside õpilaste hulgas.

  Kohtumise lõpetasid juba traditsiooniks saanud tippvõrkpalluritele küsimuste esitamine, autogrammide jagamine Eesti koondiste postkaartidele ja lastega koos pildistamine.

  Kommenteeri uudist

  Pärnu VK tippmängijad julgustasid Vändra lapsi võrkpalliga tegelema