29.07.201911:50

Lõppenud nädalal toimus Arukülas Peningi 355 rannavõrkpalli karikasarja segapaaride kolmas ehk finaaletapp, kus osales rekordarv 14 võistkonda.

A-alagrupi parimad olid Annika Loper ja Kristjan Kallaste ning B-alagrupi Mari Loorman ja Silver Süld. C-alagrupi võitsid Merli Reidoldf ja Allan Niidu. Parima teise koha omanikuna pääsesid nelja hulka ka Karen Oja ja Silver Siht. Nimetatud paarid mängisid seejärel omavahel kõik kõigiga läbi.

Tasavägise karikaetapi võitsid Loorman ja Süld. Teine koht kuulus paarile Oja ja Siht, kolmandaks tulid Loper ja Kallaste. Kokkuvõttes saavutasid 43 punktiga esikoha Oja ja Siht. Loorman ja Süld hõivasid 41 punktiga teise ning Tiina Koolmeister ja Martin Tammiste 35 punktiga kolmanda koha. Rahvaliiga arvestuses osales 9 paari, parimateks osutusid Koolmeister ja Tammiste. Karikasarja parim naismängija oli Mari Loorman.

Peningi 355 rannavõrkpalli karikasarja korraldas Peningi Külaselts, võistluste läbiviija oli Janek Jaškov. Karikasarja toetasid: Raasiku vald, Peningi Külaselts, Raasiku Õlletehas, Fristeberg ja EST Effectus.


Kommenteeri uudist

Peningi 355 karikasarja parim segapaar on Karen Oja ja Silver Siht