Eesti rahvusmeeskond 2018

Eesti rahvusmeeskonda ootab 2018. aastal ees uuenenud Euroopa Kuldliiga ning 2019. aasta Euroopa meistrivõistluste valiksarja mängud. Lisaks on töös B-koondis, kes saab lisaks treeningutele oma võimeid proovida ka kodusel turniiril. 

Euroopa Kuldliiga alagrupiturniir

Eesti koondise Euroopa Kuldliiga kodumängud toimuvad Rakveres.

A-alagrupp: Belgia, Eesti, Slovakkia, Rootsi

Ajakava: 19.05 Slovakkia-Eesti, 23.05 Eesti-Belgia (kell 20.00), 26.05 Eesti-Rootsi (kell 20.00), 30.05 Rootsi-Eesti, 03.06 Belgia-Eesti, 06.06 Eesti-Slovakkia (kell 20.00)

B-alagrupp: Sloveenia, Holland, Türgi, Ukraina

C-alagrupp: Soome, Tšehhi, Portugal, Hispaania

2019. aasta Euroopa meistrivõistluste valiksari

B-alagrupp: Eesti, Iisrael, Läti

Ajakava:

19.08 Läti - Eesti

22.08 Eesti - Iisrael

26.08 Iisrael - Eesti

6.01.2019 Eesti - Läti

Rahvusmeeskonna kandidaadid:

Sidemängijad: Kert Toobal (Rennes Volley 35, Prantsusmaa), Andres Toobal (VK Prievidza, Slovakkia), Markkus Keel (Pärnu Võrkpalliklubi).

Temporündajad: Henri Treial (ČEZ Karlovarsko, Tšehhi), Ardo Kreek (Pariisi Volley, Prantsusmaa), Kevin Soo (Chemie Volley Mitteldeutschland, Saksamaa), Timo Tammemaa (Maaseiki Noliko, Belgia), Andri Aganits (Montpellier Volley, Prantsusmaa), Mart Naaber (Bigbank Tartu).

Nurgaründajad: Dmitri Korotkov (TTÜ), Oliver Orav (Selver Tallinn), Karli Allik (Düreni SWD Powervolleys, Saksamaa), Robert Täht (Lubini Cuprum, Poola), Kristo Kollo (Schönenwerdi Volley, Šveits), Andrus Raadik (Pielavesi Sampo, Soome).

Diagonaalründajad: Renee Teppan (Trentino Volley, Itaalia), Oliver Venno (Ankara Maliye Piyango, Türgi).

Liberod: Rait Rikberg (Bigbank Tartu), Silver Maar (Pärnu Võrkpalliklubi).

B-koondis

B-koondise kandidaadid:

Sidemängijad: Robert Viiber (Assoc. Jovens Fonte Bastardo, Portugal), Markkus Keel (Pärnu Võrkpalliklubi), Renet Vanker (Selver Tallinn).

Temporündajad: Mihkel Varblane (Selver Tallinn), Alex Saaremaa (Bigbank Tartu), Kevin Soo (Chemie Volley Mitteldeutschland, Saksamaa).

Nurgaründajad: Dmitri Korotkov (TTÜ), Kevin Saar (Pärnu Võrkpalliklubi), Karli Allik (Düreni SWD Powervolleys, Saksamaa), Stefan Kaibald (Bigbank Tartu).

Diagonaalründajad: Tarvo Täht (TTÜ),Markus Uuskari (Bigbank Tartu).

Liberod: Johan Vahter (Saaremaa VK).

B-koondise turniir Tallinnas, Audentese spordihallis 8.-10. juunil

08. juuni
17:00     Itaalia - Venemaa
20:00     Eesti - Iraan
09. juuni
17:00     Iraan - Venemaa
20:00     Eesti - Itaalia
10. juuni
17:00     Iraan – Itaalia
20:00     Eesti – Venemaa