20.06.201916:00

Eesti rahvuskoondis kohtub reedel kell 19.00 Saku Suurhallis toimuva Euroopa Kuldliiga poolfinaalis Türgiga. Mäng on on otsepildis nähtav Postimehe ja Kanal 12 vahendusel. Esimeses poolfinaalis lähevad kell 16.00 vastamisi Holland ja Valgevene

Meeste Kuldliiga finaalturniir peetakse 21.-22. juunil Tallinnas Saku Suurhallis, koha nelja parema seas tagas iga alagrupi võitja ning korraldajana ka Eesti. B-alagrupi võitis Holland, Türgi koondis kindlustas võidu A-alagrupis ja C-alagrupist pääses nelja sekka Valgevene.

Finaalturniiri poolfinaalid peetakse reedel, 21. juunil, 22. juunil toimuvad pronksimatš ja finaal. Mõlemal päeval on mängude algusajad 16.00 ja 19.00. Eesti meeskond mängib 21. juunil teises poolfinaalis, mis algab 19.00. Otsepildis on Kanal 12 ja Postimehe vahendusel nähtavad Eesti ja Türgi poolfinaal ning mõlemad laupäevased kohamängud. Pileteid finaalturniirile saab osta SIIT.

Eesti meeskonna kapten Kert Toobal ütles poolfinaalile ette vaadates, et meeskond tunnetab suure mängu toimumist. "Millegi tähtsa tunnet on õhus, eks meeskond on terve selle nädala selles rütmis hinganud," rääkis Toobal pärast hommikust treeningut Saku Suurhallis. "Türgi läbis alagrupiturniiri täiseduga ja on kindlasti heas hoos. Meie püüame eelkõige keskenduda oma mängule ja seejärel vastasele. Oleme juba paar korda ka vastse kohta videot vaadanud ja on teada, mis toimuma hakkab. Trennipilt on kindlasti olnud viimasel nädalal parem, kahjuks oleme endiselt kimpus vigastustega ja see mingil määral homset mängu mõjutab. Aga mängivad need mehed, kes saavad ja kes on võimelised meeskonda mõjutama. Siis paistab, kas see oli piisav," kommenteeris Toobal.

Eesti meeskonna 14 mängijat avalikustavad treenerid mängupäeval.

Mõlema poolfinaali võitjad pääsevad osalema FIVB Challenger Cup-il, mis toimub 3.-7. juulini Sloveenias Ljubljanas. Challenger Cup-i võitja pääseb uuel hooajal mängima FIVB Rahvuste Liigasse.

Kommenteeri uudist

Rahvusmeeskond läheb Euroopa Kuldliiga poolfinaalis Türgi vastu võitu püüdma