14.04.201913:20
Eesti meister Selver Tallinn Spordikool I

Pärnus toimunud kuni 18-aastaste poeglaste Eesti meistrivõistluste I finaalturniiril võitis esikoha Selver Tallinn Spordikool I. Olerex/Veski Mati Tartu I saavutas teise ja Spordiklubi Tats Kiili I kolmanda koha. 

Reedel alanud ja pühapäeval lõppenud turniiril suutis ainsana kaotusi vältida Selver Tallinn Spordikool I, kes tuli viie võiduga Eesti meistriks. Olerex/Veski Mati Tartu I saavutas nelja võiduga hõbe- ja Spordiklubi Tats Kiili I kolme võiduga pronksmedali. 

Esimesena medalita jäänud koduvõistkond Pärnu Spordikool l tuli kahe võiduga neljandaks ja Võru Spordikool ühe võiduga viiendaks. Ainsana võiduta jäänud Selver Tallinn Spordikool II leppis kuuenda kohaga. 

Parimad mängijad: Rauno Haidla (Selver Tallinn Spordikool I), Andreas Junkin (Olerex/Veski Mati Tartu I), Karmo Saviauk (Spordiklubi Tats Kiili I) ja Kaur Erik Kais (Pärnu Spordikool l). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN.

Tänavusel hooajal on B-vanuseklassi poeglapsed juba kahel korral omavahel kohtunud, kui novembris toimunud Eesti karikavõistlustel võitis esikoha viies mängus vaid kaks geimi loovutanud Selver Tallinn Spordikool I. Teise koha saavutas Olerex/Veski Mati Tartu ja kolmanda koha Spordiklubi Tats Kiili. Jaanuaris peetud EVF karikavõistlustel osutus parimaks kõik viis mängu võitnud Selver Tallinn Spordikool I. Spordiklubi Tats Kiili I saavutas hõbe- ja Olerex/Veski Mati Tartu pronksmedali. 

Olerex/Veski Mati Tartu I

Spordiklubi Tats Kiili I

Turniiritabel:

    Võidud Punktid Geimid Mängud
1. Selver Tallinn Spordikool I 5 14 15:3 5/5 
2. Olerex/Veski Mati Tartu I   4 11 13:5  5/5 
3. Spordiklubi Tats Kiili I  3 11 13:6  5/5  
4. Pärnu Spordikool l  2 5 6:11 5/5 
5. Võru Spordikool  1 4 5:12  5/5 
6. Selver Tallinn Spordikool II  0 0:15 5/5 

 

Ajakava (Pärnu Spordihall): 

 

Algusaeg

 

Tulemus

1.

R 12.04.2019 11:00

Spordiklubi Tats Kiili I – Pärnu spordikool l

3:0 (23, 18, 18) 

2.

R 12.04.2019 12:30

Selver Tallinn spordikool II – Selver Tallinn spordikool I

0:3 (-9, -19, -14) 

3.

R 12.04.2019 14:00

Olerex/Veski Mati Tartu I – Võru spordikool

3:0 (17, 16, 18) 

4.

R 12.04.2019 15:45

Pärnu spordikool l - Selver Tallinn spordikool II

3:0 (15, 19, 23) 

5.

R 12.04.2019 17:15

Olerex/Veski Mati Tartu I - Spordiklubi Tats Kiili I

3:2 (-18, 29, -16, 21, 10) 

6.

R 12.04.2019 18:45

Võru spordikool - Selver Tallinn spordikool I

0:3 (-17, -13, -20) 

7.

L 13.04.2019 09:30

Selver Tallinn spordikool II - Olerex/Veski Mati Tartu I

0:3 (-13, -22, -17) 

8.

L 13.04.2019 11:00

Selver Tallinn spordikool I - Pärnu spordikool l

3:0 (6, 14, 23) 

9.

L 13.04.2019 12:30

Spordiklubi Tats Kiili I - Võru spordikool

3:0 (12, 18, 14) 

10.

L 13.04.2019 14:00

Olerex/Veski Mati Tartu I - Selver Tallinn spordikool I

1:3 (-20, -21, 20, -17) 
11. L 13.04.2019 15:30 Spordiklubi Tats Kiili I – Selver Tallinn spordikool II 3:0 (11, 16, 21) 

12.

L 13.04.2019 17:00

Võru spordikool - Pärnu spordikool l

2:3 (15, -22, -23, 19,  -11) 

13.

P 14.04.2019 10:00

Selver Tallinn spordikool II– Võru spordikool

0:3 (-22, -17, -23)

14.

P 14.04.2019 11:30

Pärnu spordikool l - Olerex/Veski Mati Tartu I

0:3 (-26, -17, -23) 

15.

P 14.04.2019 13:00

Selver Tallinn spordikool I - Spordiklubi Tats Kiili I

3:2 (15, 20, -23, -21, 8) 

Kommenteeri uudist

Selveri poeglapsed võitsid Pärnus Eesti meistritiitli