26.06.202023:45
    Teras Beach Cup

    Sel nädalavahetusel Haven Kakumäel Teras Beach rannavolle väljakutel toimuval Teras Beach Cupil peeti täna kvalifikatsioonimängud ja selgusid kõik põhiturniirile pääsejad. Vaata põhiturniiri tulemusi jooksvalt.

    Eesti rannavolle karikasarja teine etapp jätkub homme hommikul alagrupiturniiriga, kus kasutatakse MK-sarja süsteemi. Esimeste alagrupimängude võitjad kohtuvad teises mängus omavahel ja selgitavad otse veerandfinaali pääseja. Lisaks kohtuvad omavahel esimeste alagrupimängumängude kaotajad, et selgitada välja viimane edasipääseja ja ainus väljalangeja. 

    Kvalifikatsiooniturniiri tulemused on nähtavad allpool.

    Meeste alagrupid:

    A-alagrupp: Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar, Urmas Piik/Sander Steinberg, Timo Lõhmus/Dmitri Korotkov, Aleksandrs Solvejs/Ralfs Namikis

    B-alagrupp: Martins Plavins/Edgars Tocs, Siim Tammearu/Märt Tammearu, Mihkel Tanila/Aleksei Povjakel, Rudolfs Stankevics/Rihards Finsters

    C-alagrupp: Aleksandrs Samoilovs/Mihails Samoilovs, Arnis Relins/Ardis Daniels Bedritis, Kaur Erik Kais/Rasmus Meius, Tomas Stasevicius/Mantas Donela

    D-alagrupp: Jyrki Nurminen/Santeri Siren, Artur Vasiljev/Robert Juchnevic, Kaarel Kais/Argo Arak, Steven Kabanen/Karl Jaani

    Meeste esimeste alagrupimängude ajakava:

    10.00 Jyrki Nurminen/Santeri Siren - Steven Kabanen/Karl Jaani

    10.00 Artur Vasiljev/Robert Juchnevic - Kaarel Kais/Argo Arak

    10.50 Aleksandrs Samoilovs/Mihails Samoilovs - Tomas Stasevicius/Mantas Donela

    10.50 Arnis Relins/Ardis Daniels Bedritis - Kaur Erik Kais/Rasmus Meius

    11.40 Martins Plavins/Edgars Tocs - Rudolfs Stankevics/Rihards Finsters

    11.40 Siim Tammearu/Märt Tammearu - Mihkel Tanila/Aleksei Povjakel

    12.30 Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar - Aleksandrs Solvejs/Ralfs Namikis

    12.30 Urmas Piik/Sander Steinberg - Timo Lõhmus/Dmitri Korotkov

    Meeste kvalifikatsiooni tulemused:

    Valeri Aleksejev/Alain Parrik - Alo Altermann/Ragnar Heek 2:0 (21:14, 21:16)

    Karl Rinaldo/Mario Stepanov - Karmo Saviauk/Rauno Haidla 0:2 (18:21, 15:21)

    Kaimar Lomp/Siim Päid - Janno Mäemets/Mihkel Hiielaid 0:2 (12:21, 19:21)

    Andres Kärner/Madis Mäe - Gerdo Pool/Egert Roodi 0:2 (10:21, 9:21)

    Tarmo Luik/Kaido Luik - Tomas Stasevicius/Mantas Donela 0:2 (8:21, 10:21)

    Siim Ennemuist/Kaarel Pomerants - Valeri Aleksejev/Alain Parrik 2:1 (21:16, 22:24, 15:17)

    Karmo Saviauk/Rauno Haidla - Rudolfs Stankevics/Rihards Finsters 0:2 (14, 21, 18:21)

    Raul Liinev/Aasmäe - Janno Mäemets/Mihkel Hiielaid 2:0 (21:19, 21:11)

    Jasper Laus/Martin Voit - Aleksandrs Solvejs/Ralfs Namikis 0:2 (7:21, 18:21)

    Steven Kabanen/Karl Jaani - Gerdo Pool/Egert Roodi 2:0 (21:13, 21:12)

    Ragnar Pähn/Karel Pais - Mario Vool/Raigo Pärs 0:2 (15:21, 13:21)

    Andres Leismann/Jaanus Kuller - Tomas Stasevicius/Mantas Donela 0:2 (14:21, 11:21)

    Karli Allik/Siim Rantanen - Oskars Puga/Janis Kuprjašovs 0:2 (20:22, 16:21)

    Siim Ennemuist/Kaarel Pomerants - Rudolfs Stankevics/Rihards Finsters 0:2 (22:24, 17:21)

    Raul Liinev/Aasmäe - Aleksandrs Solvejs/Ralfs Namikis 0:2 (9:21, 11:21)

    Steven Kabanen/Karl Jaani - Mario Vool/Raigo Pärs 2:0 (21:13, 21:10)

    Tomas Stasevicius/Mantas Donela - Oskars Puga/Janis Kuprjašovs 2:0 (26:21, 21:17)

    Naiste arvestuses pääses otse põhiturniirile 13 paari. Teiste seas Eesti esiduo Heleene Hollas - Liisa Soomets ja eelmisel suvel Euroopa meistriks tulnud lätlanna Anastasija Kravcenoka, kes mängib siin koos leedulanna Vytene Vitkauskaitega.

    Naiste alagrupid:

    A-alagrupp: Heleene Hollas/Liisa Soomets, Lisette Pihor/Liisa-Lotta Jürgenson, Maret Kuuse/Merilyn Jõearu, Kristine Briede/Krista Paegle

    B-alagrupp: Anastasija Kravcenoka/Vytene Vitkauskaite, Kadri Kesküla/Kristi Vink, Maren Mõrd/Ragne Rahuoja, Marta Ozolina/Luize Skrastina

    C-alagrupp: Varvara Brailko/Anete Namike, Katariina Vengerfeldt/Jade Šadeiko, Ieva Vasiliauskaite/Daniele Kvedaraite, Renate Pikk/Juudit Kure-Pohhomov

    D-alagrupp: Marie Pohlak/Mari Loorman, Silja Ostrov/Gerli Toomela, Liina Kais/Kadi Kalm, Karolina Tsuhnenkova/Alena Tsuhnenkova

    Naiste esimeste alagrupimängude ajakava:

    11.00 Marie Pohlak/Mari Loorman - Karolina Tsuhnenkova/Alena Tsuhnenkova

    11.00 Silja Ostrov/Gerli Toomela - Liina Kais/Kadi Kalm

    11.45 Varvara Brailko/Anete Namike - Renate Pikk/Juudit Kure-Pohhomov

    11.45 Katariina Vengerfeldt/Jade Šadeiko - Ieva Vasiliauskaite/Daniele Kvedaraite

    12.30 Anastasija Kravcenoka/Vytene Vitkauskaite - Marta Ozolina/Luize Skrastina

    12.30 Kadri Kesküla/Kristi Vink - Maren Mõrd/Ragne Rahuoja

    13.15 Heleene Hollas/Liisa Soomets - Kristine Briede/Krista Paegle

    13.15 Lisette Pihor/Liisa-Lotta Jürgenson - Maret Kuuse/Merilyn Jõearu

    Naiste kvalifikatsiooni tulemused:

    Anete Pundure/Kitija Martini Adamsone - Gertrud Alatare/Liina Luhar 1:2 (17:21, 21:19, 6:15)

    Inga Parve/Hanna Molari - Marika Klaucane/Liva Egle 2:0 (21:9, 21:3)

    Annemar Neiland/Merike Errit - Anniki Keel/Kädi Böckler 2:0 (21:17, 21:6)

    Laura Jõgi/Ingris Suvi - Marta Ozolina/Luize Skrastina 0:2 (17:21, 9:21)

    Renate Pikk/Juudit Kure-Pohhomov - Stefi Siht/Maria Saaron 2:0 (21:4, 21:12)

    Johanna Maar/Kärt Unt - Maria Säästla/Annaliisa Mals 1:2 (21:13, 15:21, 5:15)

    Kristine Briede/Krista Paegle - Gertrud Alatare/Liina Luhar 0:2 (21:3, 21:9)

    Inga Parve/Hanna Molari - Salme Adeele Hollas/Elina Lebedeva 0:2 (16:21, 15:21)

    Anna-Liisa Peetmaa/Lidia Lellsaar - Annemar Neiland/Merike Errit 2:1 (21:16, 13:21, 15:4)

    Renate Pikk/Juudit Kure-Pohhomov - Maria Säästla/Annaliisa Mals 2:0 (21:17, 21:13)

    Kristine Briede/Krista Paegle - Salme Adeele Hollas/Elina Lebedeva 2:0 (21:17, 21:13)

    Anna-Liisa Peetmaa/Lidia Lellsaar - Marta Ozolina/Luize Skrastina 0:2 (14:21, 9:21)

    Koroonaviiruse tõttu kehtestatud reeglitest tulenevalt pealtvaatajaid mängudele ei lubata.

    Kommenteeri uudist

    Teras Beach Cupil selgusid põhiturniirile pääsejad