13.05.201910:45

Viljandimaa meistrivõistluste hooaeg sai kulminatsiooni 11. mail Viljandi  Spordihoones, kus mängiti Final Four süsteemis,  selgitamaks Viljandimaa meistrid võrkpallis. Naiste esikoha heituluses panid oma paremuse maksma Viljandi spordikooli vilistlased ja meeste finaalis võidutses Põhja-Sakala vald.

Tulemused:

Mehed:

1. Põhja-Sakala

2. Viljandi Vald/ Sanok

3. Viljandi Osilia

3.-4. koha mäng:

Viljandi Osilia  3:2 Mulgi Vald

Finaal:

Viljandi vald Sanok 1:3 Põhja Sakala

Naised:

1. Vilistlased

2. Põhja-Sakala

3. Viljandi spordikool II

3.-4. koha mäng:

Viljandi spordikool I  2:3  Viljandi spordikool II

Finaal:

Vilistlased  3:0  Põhja- Sakala

Võistkonnad mängisid koosseisus:

NAISED:

Vilistlased: Laura Luik, Laureen Reier, Lisete Mein, Loora Orav, Smilla Sangernebo, Triin Undla, Liis Tõllasson, Eve-Liis Teder, Kadri Puu, Kaidi Toom, Renate Pikk.

Põhja-Sakala: Egle Pesti, Britt Elbing, Maarja Soolo, Riinu Veikar, Karmen Umsar, Inkeri Söödor, Gerli Toomela, Annemar Neiland, Keiu Kasch, Jaanika Jelistratov, Ingrit Lang.

Viljandi Spordikool II: Sonja Siimson, Janelle Leenurm, Anni Sankmann, Martha Pilt, Hanna Liise Nälk, Vanessa Teesalu, Maarja Allik, Maria Allik, Mia Liiva, Lisandra Sepp, Hanna Koks, Emma Vilberg Treener Merle Keerutaja.

Viljandi Spordikool I: Maren Mõrd, Liisbet Pill, Kelly Metsamärt, Karolina Siimon, Mishell Ruda, Kaisa-Liisa Väli, Greta Raudsepp, Helen Emilia Mätlik, Karmen Kask Treener Merle Keerutaja.

MEHED:

Põhja-Sakala: Rauno Riiner, Lennart Sova, Ott Šeffer, Karli Ots, Risto Laan, Siim Päid, Kermo Toobal, Mario Stepanov, Siim Teder, Ragnar Pähn, Nils Holger Sova, Mikk Markus Sihver.

Viljandi Vald/ Sanok: Rasmus Lääne, Meelis Hunt, Rasmus Hindriks, Lauri Saluveer, Kristo Volt, Kaimar Männigo, Kert Tikko, Tauno Lipp, Rauno Pikver, Joonas Liik, Marko Reis, Kaarel Kauts, Treenerid: Raivo Orav, Martin Oks.

Viljandi Osilia: Andres Vaino, Timo Tuuling, Erki Tallmeister, Reimo Sagor, Tauri Ostra, Germo Matt, Oliver Pruel, Ingvar Sepp, Deivys Tirmaste, Ronald Kool, Ott Riisenberg, Danel Udu, Teet Meerits.

Mulgi Vald: Kristjan Kaska, Oliver Saar, Harles Kiveste, Timo Teearu, Indrek Metsamärt, Veiko Semonov, Tavo Taim, Kevin Tamberg, Maiker Reimann, Mait Reimann, Ragnar Kaasiku, Viljar Semjonov, Rasmus-Erik Viitas, Priit Raev.

Turniiri korraldajad Tauno Lipp ja Margit Keerutaja tunnistavad ühest suust, et tegu oli väga huvitava turniiriga. Finaalpäev oli põnev ja oli tore näha, et pealtvaatajad leidsid tee saali, mis lõi mõnusa atmosfääri.

Suurimad tänud osalejatele ja toetajatele!

Kommenteeri uudist

Viljandimaa võrkpallimeistriks tulid Vilistlased ja Põhja-Sakala vald